Nabídka
Nabídka
Reference
Reference
Poptávka
Poptávka
Účinné weby, eshopy, internetový marketing a služby

Registrace domén, WebHosting a MailHosting

"Maličkosti", které potřebujete

Na co nezapomenout při tvorbě webu? Proč je to důležité? Mezi technické "maličkosti", které potřebujete, patří registrace internetové domény, webhosting a mailhosting.

Většinu technických doplňkových služeb z této stránky budete potřebovat, ať chcete vytvářet nové www stránky nebo nový internetový obchod.

Registrace internetových domén

Mít zapamatovatelnou adresu webu

Jakou adresu zvolit pro naši webovou prezentaci? Co dělat když na této adrese již funguje jiný web? Co dělat když je název naší firmy obtížně zapamatovatelný? Mám pořídit víceslovnou doménu s pomlčkou nebo bez pomlčky mezi slovy?

Poradíme Vám. Vyplatí se pořídit internetovou doménu ve tvaru www.vase-firma.cz, www.vase-sluzba.cz nebo www.vase-zbozi.cz. Působíte-li i mimo Českou Republiku pak zvažte nákup www.your-company.eu nebo www.your-company.com. Máte-li důležité zákazníky v konkrétní zemi, zvažte pořízení internetové domény dané země (např. pro Slovensko www.vasa-firma.sk)

Poradíme Vám, jaké internetové domény si zaregistrovat. Zajistíme pro Vás registraci domén (s koncovkou .cz, .eu, .com, .sk či jinou). Provedeme i nastavení DNS tak, aby Váš web či eshop na doméně fungoval.

Námi vytvořené www stránky a internetové obchody jsou přizpůsobeny i pro provoz z několika internetových domén. Tím ušetříte nemalé náklady za aktualizaci obsahu www stránek či internetového obchodu.

WebHosting

Provoz webu či eshopu na Internetu

Po vytvoření webu či eshopu je třeba zajistit, že web bude přístupný přes Internet. Je potřeba web umístit na server (výkonný počítač), který je trvale a rychle připojen k Internetu a má nainstalován software potřebný právě pro Váš web (vhodná databáze, software webového serveru, PHP, FTP, atd.). Server by měl být minimálně jednou denně zálohován a zálohy mají být uchovávány dostatečně dlouhou dobu.

Poskytujeme webhosting na vlastních serverech. Tj. zajistíme provoz Vašeho webu či eshopu z našich webových serverů, které jsou kvalitní, stabilně a rychle připojeny do Internetu a minimálně denně automaticky zálohovány.

Odpadnou Vám technické starosti (je dostupnost serveru 99,97% dostatečná? Mám objednat databázi? Jaký typ? Jakou verzi? Jakou kapacitu potřebuji? Jakou verzi PHP potřebuji? Jak má být PHP nastaveno? Mám mod_rewrite? Kde mám logy? ...)

MailHosting

Emailové schránky pod vlastní doménou

Chcete na Internetu působit profesionálně? Nezbytně potřebujete emailové schránky ve tvaru Turn on javascript to see email address a Turn on javascript to see email address . Toto poskytuje Abeo s.r.o. jako součást WebHostingu na vlastním samostatném vyhrazeném mailovém serveru.

Můžeme Vám i poradit, jak pracovat s poštou. Přemýšleli jste např. komu z firmy posílat objednávky a poptávky z webu? Co když má dovolenou? Jak se vypořádat s nevyžádanou poštou? Jak rychle musíme odpovědět na email? Šlo by zajistit, že zákazníkovi přijde automaticky odpověď, že objednávka dorazila? Odpovíme nejen na tyto dotazy.

Dotazy? Kam dál?

Registraci domén, WebHosting a MailHosting poskytujeme současně s hlavními službami , např. s tvorbou www stránek, tvorbou internetového obchodu, zajištěním internetového marketingu. S případnými dotazy nás prosím kontaktujte.

Nezávazná poptávka
Jméno a příjmení
E-mail
Mám zájem o
www prezentace
SEO - optimalizace pro vyhledávače
Placená propagace (PPC, PPD, ...)
Odborné poradenství
Vaše zpráva
Telefon (volitelně)
přeji si dostat kopii odeslané poptávky
Prosím, nejste-li robot, napište jméno naší firmy: