Nabídka
Nabídka
Reference
Reference
Poptávka
Poptávka
Účinné weby, eshopy, internetový marketing a služby
Nadřazená stránka:

Poslání a hodnoty lidí v Abeo s.r.o.

Pro trvalou spokojenost našich klientů, nás, partnerů a dodavatelů

Abeo poslání

Posláním Abeo s.r.o. je vytvářet a rozvíjet pro zákazníky ziskové, profesionální, poutavé, snadno použitelné a dokonale funkční www prezentace, internetové obchody a internetové aplikace a tyto podporovat efektivním online marketingem a poradenstvím.

Abeo hodnoty

Tým, spolupráce a vstřícná otevřená komunikace

Desetitisíce hodin zkušeností z práce pro klienty náš tým přesvědčily, že se vyplatí intenzivní spolupráce se zákazníkem a vstřícná otevřená komunikace od začátku, tj. od definování cílů projektu, přes vývojovou fázi až po dolaďování detailů hotového řešení.

Vstřícná a otevřená komunikace vede k prohlubování vzájemné důvěry a ke společnému vytvoření lepšího řešení, než kterého by byl samostatně schopen každý ze zúčastněných ze strany zákazníka a Abeo s.r.o.

Odbornost a zkušenosti

Víme, že rada odborníka může zásadním způsobem ovlivnit úspěšnost projektu nebo na velkých projektech ušetřit stovky hodin práce. Proto na projektech pracují odborníci a méně obvyklé stavy ještě konzultují s velmi zkušenými senior pracovníky. Soustavně podporujeme sdílení zkušeností mezi spolupracovníky, zdokonalování samostudiem a odbornými školeními v rámci firmy i externě.

Pravdivost, spravedlnost a etika

Pravdivost, smysl pro spravedlnost a etické chování považujeme za základ pro spolupráci zákazníků a nás, i nás v Abeo vzájemně.

Efektivita a automatizace

Aktivně sledujeme, měříme a vyhodnocujeme. Vyhledáváme efektivnější řešení, postupy, procesy a šablony pro dosahování našeho poslání. Jako programátoři se samozřejmě věnujeme také automatizaci opakovaných činností a nahrazování lidské práce prací počítačů:-)

Dobrá nálada, individualita, zdraví a humor

Spokojenost každého z nás se promítá do výsledků naší práce . Obohacují nás individuality spolupracovníků a zákazníků. Užíváme si rozptýlení, vtípky a sportovní aktivity, které v Abeo občasně provozujeme.

Co můžeme udělat pro Vás?

Chcete pracovat v Abeo s.r.o.? Pošlete životopis na Turn on javascript to see email address

Chcete aby Abeo pracovalo pro Vás? Prohlédněte si nabídku, např. tvorby účinných www stránek nebo nás kontaktujte.

Kontakt
Abeo s.r.o.
Prvního Pluku 347/12a
186 00 Praha 8

350 metrů od metra Florenc

Podrobné kontakty