Nabídka
Nabídka
Reference
Reference
Poptávka
Poptávka
Účinné weby, eshopy, internetový marketing a služby

Internetová prezentace DZS MŠMT - Reference

Klient: Dům zahraničních služeb MŠMT

www.dzs.cz
Zprovozněno: 2006
Tvorba webu pro Dům zahraničních služeb MŠMT (DZS) započala po úspěšné spolupráci Abeo a NAEP (dceřinná organizace DZS).

Tvorba webu www.dzs.cz měla za cíl přehledně a aktuálně informovat o jednotlivých vzdělávacích programech a aktualitách.
Po úspěchu webu www.naep.cz se DZS rozhodlo, že tvorba webu www.dzs.cz bude v obdobném designu a struktuře informací jako má webová prezentace NAEP.
Stránky webu obsahují pro jednotlivé programy místní „Rychlou navigaci“ a záložky ve kterých se zobrazují informace podle typu (popis, dokumenty a formuláře, aktuality, odkazy a kontakty). Orientace v záložkách je zjednodušena pevným přiřazením barvy pro daný typ záložky.
Web obsahuje dokumenty ke stažení. Dokumenty mohou být v různých jazykových variantách a v různých datových formátech (DOC, PDF, XLS, PPT, ZIP. Je možná tvorba libovolných dalších formátů).
Tvorba webu myslela i na optimalizovaný tisk. Na vytištěné verzi není viditelné levé menu webu a další prvky, které mají význam jen při online přístupu k webu.

Redakční systém
Tvorba a aktualizaci obsahu webu je zajišťována více než 20 redaktory DZS. Redaktorské účty spravují administrátoři DZS. Každému redaktorovi je možno přidělit právo aktualizovat vybrané části webu.

Produkty a služby:

Kategorie referencí
Další reference
Kontakt
Abeo s.r.o.
Prvního Pluku 347/12a
186 00 Praha 8

350 metrů od metra Florenc

Podrobné kontakty

Nezávazná poptávka
Jméno a příjmení
E-mail
Mám zájem o
www prezentace
SEO - optimalizace pro vyhledávače
Placená propagace (PPC, PPD, ...)
Odborné poradenství
Vaše zpráva
Telefon (volitelně)
přeji si dostat kopii odeslané poptávky
Prosím, nejste-li robot, napište jméno naší firmy: