Nabídka
Nabídka
Reference
Reference
Poptávka
Poptávka
Účinné weby, eshopy, internetový marketing a služby

Webová prezentace www.valeohumpolec.cz - Reference

Klient: Valeo Compressor Europe, s.r.o.

www.valeohumpolec.cz
Zprovozněno: 2006

Požadavkem našeho klienta bylo navržení a vytvoření moderní www prezentace, která podpoří korporátní identitu společnosti Valeo a zároveň bude fungujícím nástrojem pro komunikaci s veřejností především pro potřeby oddělení lidských zdrojů.

Připravili jsme vzdušnou a stylově vytříbenou prezentaci, která je postavena na našem publikačním systému RIS. To dává klientovi možnost plné kontroly nad obsahem vybraných částí prezentace spolu jednoduchou aktualizací sekce volné pracovní pozice, která je dále přímo napojena na HR oddělení společnosti.

Produkty a služby:

Valeo Compressor Europe v Humpolci je nejmladším zástupcem skupiny Valeo v ČR. Patříme k předním výrobcům kompresorů pro klimatizační jednotky osobních automobilů. V našem moderním závodě jsou používány nejnověší technologie pro obrábění a montáž.

V Japonsku, ve Spojených státech a v Evropě má naše společnost centra pro výzkum a vývoj, která citlivě vnímají potřeby zákazníků v daných regionech a přispívají tak k vývoji optimálního klimatizačního systému pro automobily v globálním měřítku.

Kategorie referencí
Další reference
Kontakt
Abeo s.r.o.
Prvního Pluku 347/12a
186 00 Praha 8

350 metrů od metra Florenc

Podrobné kontakty

Nezávazná poptávka
Jméno a příjmení
E-mail
Mám zájem o
www prezentace
SEO - optimalizace pro vyhledávače
Placená propagace (PPC, PPD, ...)
Odborné poradenství
Vaše zpráva
Telefon (volitelně)
přeji si dostat kopii odeslané poptávky
Prosím, nejste-li robot, napište jméno naší firmy: