Nabídka
Nabídka
Reference
Reference
Poptávka
Poptávka
Účinné weby, eshopy, internetový marketing a služby

Internetová prezentace www.valeorakovnik.cz - Reference

Klient: Valeo autoklimatizace k.s.

www.valeorakovnik.cz
Zprovozněno: 2005

Požadavkem našeho klienta bylo navržení a vytvoření moderní www prezentace, která podpoří korporátní identitu společnosti Valeo a zároveň bude fungujícím nástrojem pro komunikaci s veřejností především pro potřeby oddělení lidských zdrojů.<

Připravili jsme vzdušnou a stylově vytříbenou prezentaci, která je postavena na našem publikačním systému RIS. To dává klientovi možnost plné kontroly nad obsahem vybraných částí prezentace spolu jednoduchou aktualizací sekce volné pracovní pozice, která je dále přímo napojena na HR oddělení společnosti.

Produkty a služby:

VALEO AUTOKLIMATIZACE s.r.o. je součástí nadnárodního koncernu, který se zaměřuje na design, výrobu a prodej systémů, modulů a komponentů pro automobilový průmysl. V celosvětovém měřítku se VALEO řadí mezi 10 největších dodavatelů v automobilovém průmyslu a do roku 2010 se hodlá prosadit do první pětice.

VALEO reprezentuje na všech světových kontinentech 13 výrobních odvětví, 128 výrobních základen a 65 vývojových středisek v 26 zemích světa. Celkem zaměstnává 68 000 zaměstnanců 70 různých národností.

VALEO v Rakovníku je největším zaměstnavatelem v rámci okresu, poskytuje pracovní příležitost pro téměř 1400 zaměstnanců.

Zaměřuje se na výrobu topicích a klimatizačních jednotek a ovládacích panelů do automobilů. Mezi největší zákazníky patří ŠKODA, AUDI, VW, Mercedes-Benz, SAAB, NISSAN, OPEL a RENAULT. Nejnovějším významným zákazníkem je Toyota Peugeot Citroen Automobile v Kolíně.

Kategorie referencí
Další reference
Kontakt
Abeo s.r.o.
Prvního Pluku 347/12a
186 00 Praha 8

350 metrů od metra Florenc

Podrobné kontakty

Nezávazná poptávka
Jméno a příjmení
E-mail
Mám zájem o
www prezentace
SEO - optimalizace pro vyhledávače
Placená propagace (PPC, PPD, ...)
Odborné poradenství
Vaše zpráva
Telefon (volitelně)
přeji si dostat kopii odeslané poptávky
Prosím, nejste-li robot, napište jméno naší firmy: